درباره ما
درباره ما

چر ا راویستک گزینه مناسبی برای شماست؟

بیش از 15 سال است که در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت داریم. در این 15 سال اتفاقات تلخ‌و‌شیرینی را در زمینه طراحی و اجرای زیرساخت شبکه و فناوری VoIP تجربه کرده‌ایم و درس‌های زیادی از اشتباهات‌مان گرفته‌ایم. حالا در نقطه‌ای با کوله‌باری از تجربه ایستاده‌ایم تا بتوانیم با کمترین خطا بهترین خدمات و راه‌کار را به کسب‌و‌کارها بدهیم.

خدمات ما

ما در «راویستک» از زمان طراحی زیرساخت شبکه تا راه‌اندازی و پشتیبانی سیستم تلفن تحت‌شبکه در کنارتان هستیم.

وبلاگ

وبلاگ راویستک محلی برای آشنایی با راهکارهای نوین ارتباطی مبتنی بر VoIP و اخبار حوزه فناوری است.

تجهیزات VoIP

برای تامین تجهیزات ویپ می‌توانید روی ما حساب کنید. تمرکز ما بر روی تجهیزات «گرنداستریم» و هدست «اینبرتک» است.

اعتماد و اطمینان

سالهای زیادی را صرف ایجاد اطمینان و اعتماد در مخاطبان و مشتریانمان کرده ایم. ما تنها زمانی به خود افتخار خواهیم کرد که محصولات قابل اعتمادی را به مشتریانمان ارائه دهیم چرا که دریافته ایم بزرگترین گنج سازمانی ما اعتماد است.

مشاوره درست و تخصصی

ما نخست نیازهای مختلف و انتظارات مصرف کنندگان خود را شناسایی و سپس با مشاوره درست برآورده می کنیم. ما به افراد و سازمان ها فرصت های آموزشی و توسعه مداوم را ارائه می دهیم تا هر فرد و سازمانی بتواند به تمام توانایی های خود دست یابد.

صداقت

روش اصلی برای ایجاد اعتماد مشتریان، صداقت است. ما تجارت خود را با صداقت، شفافیت و احترام به کسانی که با آنها رابطه داریم انجام می دهیم. چرا که معتقدیم، داشتن صداقت در تصمیم های دشوار و شرایط سخت، یک ضرورت برای بقای سازمان است.

نظر مشتریان ما

پیش از این پروژه چندین همکاری رضایت‌بخش دیگر با راویستک داشتیم و همین موضوع باعث همکاری مجدد شد. همراهی خدمات راویستک با فناوری‌های روز دنیا، سرعت پشتیبانی و پاسخ‌گویی بالا و کمک به ارتقای سیستم تلفن از جمله نقاط مثبتی هستند که تمایل‌مان را به ادامه همکاری بیشتر کردند.

علی کاردگر مدیر انفورماتیک چسب سینا

سرویس VoIP ما نیاز به امکانات بیشتر داشت؛ به‌همین دلیل همکاری‌مان را با راویستک برای ارتقای سیستم شروع کردیم و هرگونه شخصی‌سازی که نیاز داشتیم در کوتاه‌ترین زمان پیاده‌سازی شد. توزیع تماس خودکار، دسترسی آسان و کامل‌تر به گزارشات از جمله ویژگی‌های اضافه شده به سیستم ما هستند. از خدمات و پشتیبانی سریع راویستک رضایت داریم.

سهند رضاپور مدیر خدمات پس از فروش بیمکث

مجوز ها:

نیاز به مشاوره دارید؟

برای دریافت دمو و مشاوره رایگان با کارشناسان راویستک این فرم را پر کنید. همین امروز با شما تماس می‌گیریم!