خدمات پشتیبانی راویستک

ارائه خدمات پشتیبانی VoIP

با داشتن قرارداد پشتیبانی VoIP سیستم‌تان به‌شکل منظم بروزرسانی، بررسی و از اختلال‌های احتمالی جلوگیری می‌شود. همچنین در صورت هرگونه مشکل فنی در سریع‌ترین زمان ممکن رفع خواهد شد و سرویسی پایدارتر خواهید داشت.

پشتیبانی طرح طلایی

در این طرح پشتیبانی یک کارشناس مقیم در محل سازمان شما به‌شکل دائمی مستقر است. این طرح مناسب سازمان‌های بزرگی است که تعداد داخلی و کارمندان بسیار زیادی دارند و امکان پشتیبانی از راه دور ندارند.

پشتیبانی طرح نقره‌ای

در این طرح پشتیبانی VoIP یک کارشناس پشتیبان اختصاصی خواهید داشت که در هر لحظه‌ آماده پاسخگویی و رفع مشکلات شما از طریق تلفن، حضوری و سرویس کنترل از راه دور است.

پشتیبانی طرح برنزی

این طرح اقتصادی برای کسب‌و‌کارهای کوچک تا متوسط است که تعداد داخلی زیادی ندارند. پشتیبانی VoIP در این طرح ساعات محدودی دارد و از طریق تلفن و ابزارهای کنترل از راه دور انجام می‌شود.

0 +
ساعت پشتیبانی
0 %
رضایت مشتری
0 +
سابقه فعالیت
0 +
نیروی انسانی

چرا به پشتیبانی VoIP نیاز دارید؟

بدون پشتیبانی ویپ احتمال هک‌شدن و دسترسی غیرمجاز به سیستم تلفنی‌تان وجود دارد، مرکز تلفن‌تان بروزرسانی نمی‌شود، در زمان بروز اختلال باید به‌دنبال کسی برای رفع مشکل باشید و تماس‌های‌تان را یکی پس از دیگری از دست می‌‌دهید.

مراحل دریافت پشتیبانی VoIP از راویستک چگونه است؟

تماس و دریافت مشاوره

تنظیم قرارداد

اعلام نیاز و شرح فنی

شروع پشتیبانی VoIP

بررسی شرح نیاز

درباره ما

چر ا راویستک گزینه مناسبی برای شماست؟

بیش از 15 سال است که در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت داریم. در این 15 سال اتفاقات تلخ‌و‌شیرینی را در زمینه طراحی، پشتیبانی و اجرای زیرساخت شبکه و فناوری VoIP تجربه کرده‌ایم و درس‌های زیادی از اشتباهات‌مان گرفته‌ایم. حالا در نقطه‌ای با کوله‌باری از تجربه ایستاده‌ایم تا بتوانیم با کمترین خطا بهترین پشتیبانی، خدمات و راه‌کار را به کسب‌و‌کارها بدهیم.

20 دقیقه مشاوره رایگان!

برای اطلاع از شرایط و برآورد هزینه پشتیبانی VoIP می‌توانید فرم درخواست مشاوره را پر کنید و «20 دقیقه مشاوره رایگان» از ما هدیه بگیرید.

سوالات متداول

هزینه پشتیبانی ویپ وابسته مشخصات پروژه شما دارد. به‌عنوان مثال هزینه پشتیبانی VoIP یک شرکت با 1 داخلی با شرکتی که 50 داخلی دارد متفاوت است؛  به همین دلیل هزینه پشتیبانی عدد مشخصی ندارد. لازم به ذکر است که اگر سرویس‌تان را ما راه‌اندازی کرده باشیم از 60 تا 365 روز پشتیبانی رایگان خواهید داشت.

مدت زمان پشتیبانی VoIP برای سرویس‌هایی که خودمان راه‌اندازی کرده باشیم از 6 تا 365 روز است. اگر سرویس‌تان از قبل راه‌اندازی شده باشد هزینه آن براساس شرایط پروژه محاسبه می‌شود.

اگر تجهیزات VoIP را از ما خریده باشید شامل گارانتی و پشتیبانی خودمان می‌شوند، اما اگر از شرکت دیگری تهیه کرده باشید گارانتی بر عهده آنهاست و پشتیبانی نیز طبق توافق انجام خواهد شد.

پیش از هر چیز باید لبست سرویس‌های نرم‌افزاری و تجهیزات‌تان را بدانید و اطلاعات کافی درباره وضعیت شبکه و سیستم تلفن‌تان داشته باشید. در این شرایط ما آسان‌تر می‌تونیم شرایط پشتیبانی و هزینه آن را اعلام کنیم.

با توجه به اینکه تخصص ما در حوزه خدمات VoIP است، از تمام تجهیزات ویپ و تمام سرویس‌های مدیریت تماس ویپ که کدباز هستند پشتیبانی می‌کنیم. 

نظر مشتریان ما

نیاز به مشاوره دارید؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر و برآورد هزینه پشتیبانی VoIP این فرم را پر کنید. همین امروز با شما تماس می‌گیریم!