ماژول اعلام کد اپراتور

در این ماژول به محض برقراری تماس با اپراتور ، پیامی برای تماس گیرنده با موضوع اعلام کد اپراتور پخش میشود. بدینصورت که به محض پاسخگوئی اپراتور، پیامی حاوی نام اپراتور یا کد اپراتوربرای تماس گیرنده پخش می شود.این قابلیت این امکان را به تماس گیرنده می دهد تا بداند با چه شخصی یا اپراتوری در حال مکالمه می باشد و همچنین امکان پیگیری تماس یا نیاز خود را به آسانی از همان اپراتور در تماس های بعدی داشته باشد.

 بنابراین اگر قابلیت اطمینان و اعتماد مشتریان در حین تماس، از اولویت های شما و کسب و کارتان است تنها با راه اندازی ماژول اعلام کد اپراتور می توانید به این مهم دست یابید.

ماژول اعلام کد اپراتور به راحتی به سیتم تلفنی شما اضافه شده و نیاز به برنامه نویسی یا ارتقا سیستم تلفنی توسط شما ندارد و فقط با نصب این ماژول، می توانید از این امکان استفاده کنید.

نمونه ای از پیام هایی که میتوان برای تماس گیرنده اعلام نمود :

کارشناس شماره 241 ، بفرمائید

محمدی هستم بفرمائید

کارشناس شماره 241 ، بفرمائید

کارشناس شماره 241

کارشناس شماره 241 ، بفرمائید

نکته ای که در این سیستم وجود دارد جایگذاری اتوماتیک نام و یا کد اپراتور می باشدکه می توان عبارت مورد نظر شما را به راحتی اضافه نمود.

نیاز به مشاوره دارید؟

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت و خرید ماژول اعلام نام اپراتور راویستک این فرم را پر کنید. همین امروز با شما تماس می‌گیریم!