ارائه‌دهنده خدمات شبکه | طراحی، مشاوره و پیاده‌سازی

طراحی و پیاده‌سازی اصولی زیرساخت شبکه یک کسب‌و‌کار یا سازمان اولین و مهم‌ترین قدم برای داشتن سرویس‌های تحت‌شبکه پایدار و بدون اختلال است. ما در راویستک از طریق ارائه خدمات شبکه به شما کمک می‌کنیم تا یک شبکه کابلی یا بی‌سیم پایدار و بدون اختلال داشته باشید.

راه‌اندازی شبکه

طراحی و راه‌اندازی شبکه داخلی مهم‌ترین قدم برای داشتن یک شبکه پایدار است و به شما کمک می‌کند تا از سرویس‌های تحت‌شبکه بدون اختلال استفاده کنید.

عیب‌یابی شبکه

ممکن است شبکه داخلی‌تان دچار مشکل شده باشد و استفاده از سرویس‌های تحت‌شبکه را برای‌تان سخت کرده باشد؛ ما به شما کمک می‌کنیم تا مشکلات را شناسایی و آنها را رفع کنید.

پشتیبانی شبکه

با داشتن قرارداد خدمات شبکه خیال‌تان از اختلال‌های پی‌در‌پی راحت می‌شود و در صورت بروز هر گونه مشکل، در سریع‌ترین زمان ممکن رفع می‌شود.

چرا راویستک؟

بیش از 15 سال است که در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت داریم. در این 15 سال اتفاقات تلخ‌و‌شیرینی را در زمینه طراحی و اجرای زیرساخت خدمات شبکه و فناوری VoIP تجربه کرده‌ایم و درس‌های زیادی از اشتباهات‌مان گرفته‌ایم. حالا در نقطه‌ای با کوله‌باری از تجربه ایستاده‌ایم تا بتوانیم با کمترین خطا بهترین خدمات و راه‌کار را به کسب‌و‌کارها بدهیم.

0 +

پروژه موفق

0 %

رضایت‌مندی

0 +

سابقه فعالیت

0 +

نیروی فنی

تیم خدمات شبکه راویستک

20 دقیقه مشاوره رایگان!

برای طراحی، بررسی و ارزیابی شبکه خود می‌توانید فرم درخواست مشاوره پر کنید و «20 دقیقه مشاوره رایگان» از ما هدیه بگیرید. 

خدمات شبکه راویستک شامل چه چیزهایی است؟

طراحی و اجرای پسیو شبکه

خدمات پسیو راویستک شامل طراحی، اجرای کابل‌کشی، داکت‌کشی، نصب رک، سرور، آرایش رک، منظم‌سازی اتاق سرور، مستندسازی و طراحی دیاگرام زیرساخت شبکه است.

طراحی و اجرای اتاق سرور

طراحی و ساخت اتاق سرور یکی دیگر از خدمات شبکه راویستک است. ما براساس استانداردهای روز دنیا اقدام به طراحی و اجرای اتاق سرور می‌کنیم.

اجرای اکتیو شبکه

اکتیو شبکه شامل پیاده‌سازی ویندوز سرور، میل‌سرور، روتینگ، سوییچینگ و... است. ما امکان پیاده‌سازی سرویس‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری شبکه را داریم.

پیکربندی میکروتیک

ویندوز سرور

مدیرتی پهنای باند

پیکربندی سیسکو

میل سرور

روتینگ

فایل سرور

فایروال

سوییچینگ

آنتی‌ویروس

کنترل ترافیک شبکه

پیکربندی ذخیره‌سازها

سوالات متداول

ما در راویستک تمام خدمات شبکه را ارائه می‌کنیم. از پسیو شبکه که شامل کابل‌کشی‌ نصب تجهیزات، داکت‌کشی و... گرفته تا راه‌اندازی سرویس‌های میتنی بر لینوکس سرور و ویندوز سرور از جمله خدمات ما هستند. در کنار پیاده‌سازی این سرویس‌ها روتینگ و سوییچینگ با تجهیزات سیسکو و میکروتیک از دیگر خدمات شبکه ما محسوب می‌شوند.

هزینه خدمات راه اندازی شبکه وابسته به نیاز شما است. چه سرویس و تجهیزاتی نیاز دارید؟ پاسخ این سوال تعیین‌کننده هزینه خدمات شبکه است.

بله. چه خدمات شبکه را از ما دریافت کرده باشید یا شبکه آماده به کاری داشته باشید ما شرایط پشتیبانی از تمام سرویس و تجهیزات شما را داریم. شرایط پشتیبانی پس از بررسی وضعیت و نیازهای شما مشخص می‌شود.

ما واردکننده تجهیزات شبکه نیستیم؛ اما در تمام پروژه‌ها تلاش می‌کنیم بهترین تجهیزات شبکه را با بهترین قیمت از همکاران‌مان تامین کنیم تا در وقت شما نیز صرفه‌جویی شود.

نظر مشتریان ما

نیاز به مشاوره دارید؟

برای دریافت مشاوره رایگان خدمات شبکه راویستک این فرم را پر کنید. همین امروز با شما تماس می‌گیریم!