ماژول PopUp و اتصال به CRM

امروزه با استفاده گسترده از نرم افزارهای ارتباط با مشتریان (CRM)  در کسب و کارها و وجود سیستم های متنوع در بازار، برقراری ارتباط بین نرم افزار CRM و سیستم تلفنی به یک نیاز اصلی تبدیل شده است و حتی می توان گفت یکی از مهمترین و کاربردی ترین سیستم هایی که میتوان پیاده سازی نمود ، یکپارچه سازی سیستم تلفنی ویپ با نرم افزار CRM و …. می باشد .

با بکارگیری افزونه های ارائه شده توسط هر CRM، می توان نرم افزار را به سیستم تلفنی متصل نمود و از امکانات بی شماری که این اتصال می دهد به نحو احسن استفاده نمود.

امکانات ماژول گزارش پیشرفته تماس
این ماژول چند گزارش مختلف را با جزئیات کامل در اختیار شما قرار می‌دهد.

1

قابلیت پاپ آپ

 در این قابلیت به محض ورود تماس و اتصال به اپراتورها ( داخلی ها) بر اساس شماره تماس مشتری ( و یا کد اشتراک مشتری که در ورود تماس گرفته می شود.) پرونده مشتری برای اپراتور باز و اطلاعات هویتی تماس گیرنده را نمایش دهد. و بدین ترتیب بدون نیاز به جستجوی نام مشتری در CRM و با بررسی اطلاعات تماس گیرنده قبل از برقراری تماس، می توان سرعت پاسخگویی به نیاز مشتری را افزایش داده و اطمینان خاطری بیشتری برای فرد تماس گیرنده ایجاد نمود.

2

قابلیت Click To Call

با اضافه کردن این قابلیت ، اپراتورها در هر قسمتی از CRM و اتوماسیون اداری که شماره تلفن ثبت شده مشتریان را ملاحظه کنند ، با یک کلیک بر روی شماره می توانند تماس اتوماتیک ( بدون نیاز به شماره گیری بر روی تلفن ) با آن شماره بر قرار کنند و بهره وری و سرعت العمل و راحتی برقراری تماس را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش دهند.

3

قابلیت فکس

با قابلیت فکس ، هر کاربر می تواند در هر قسمت از CRM که نیاز به ارسال نامه ، فاکتور و …. از طریق فکس داشته باشد با انتخاب فایل مورد نظر ، ارسال فکس را توسط خطوط مجموعه به صورت نرم افزاری و بدون استفاده از دستگاه های فیزیکی فکس، انجام دهد.

4

قابلیت احراز هویت

در این بخش با توجه به تقسیم بندی مشتریان از لحاظ VIP و CIP و … بودن ، میتوان مشتریان را پس از تماس و احراز هویت از طریق CRM ، به واحد های مختلف ( از لحاظ کیفیت پاسخگوئی و … ) متصل کرد. و …..

نیاز به مشاوره دارید؟

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت و خرید ماژول پاپ‌آپ تلفنی راویستک این فرم را پر کنید. همین امروز با شما تماس می‌گیریم!