ماژول گزارش‌ گیری تماس

ماژول گزارشات پیشرفته تماس، شامل تمامی گزارشات تماس از سیستم تلفنی ویپ است که شما می‌توانید به طور یک‌جا همه رو دریافت کرده و یا با تفکیک از هم، فقط گزارش مورد نظر را دریافت کنید. شما با اضافه کردن این ماژول به سیستم ویپ خود، می‌توانید‌‌ تمامی گزارشات تماس‌های ورودی، خروجی، تماس های صف، و حتی ریز مکالمات داخلی به داخلی را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید با تفکیک گزارش مورد نظر خود، فقط ریز مکالمات درخواستی را داشته باشید. برای این منظور  ماژول گزارش‌ گیری تماس راویستک شامل چند ماژول گزارشی مختلف است که شما می‌توانید هر کدام را جداگانه به سیستم خود اضافه کنید. 

امکانات ماژول گزارش پیشرفته تماس

این ماژول چند گزارش مختلف را با جزئیات کامل در اختیار شما قرار می‌دهد.

1) گزارش ریز تماس

در این قسمت گزارش کلیه تماس‌هاس ورودی، خروجی و داخلی به داخلی نمایش داده می‌شود، ضمنا تمامی مکالمات ضبط شده هم بر اساس تاریخ و زمان و کلیه جزئیات در اختیار شما است.

2) گزارش تماس‌های ورودی

همان طور که از نام این گزارش مشخص است، در این قسمت کلیه تماس‌های ورودی به سیستم تلفنی با قابلیت فیلتر و جستجو بر اساس پارامترهای آن در دسترس شما می‌باشد.

3) گزارش تماس‌های داخلی به داخلی

با این گزارش شما می‌توانید کلیه تماس‌های داخلی به داخلی که در مجموعه برقرار شده هم ببینید.

4) گزارش صف تماس

ماژول گزارش‌ گیری تماس راویستک یکی از گزارشات پرکاربرد سیستم را در اختیار شما قرار می‌دهد. با توجه به اهمیت صف‌های تماس در خیلی از مجموعه‌ها، با داشتن همچین گزارش کاملی از تماس هایی که در صف وارد شدند، می‌توان مشاهده نمود که چه میزان از تماس‌های ورودی وارد صف‌های تماس شدند و به‌طور کلی چه تماس‌هایی در صف پاسخ‌ داده‌شده یا بی‌پاسخ ماندند.

در این گزارش تمامی آیتم‌های مهم تماس در صف ماندد شماره صف، تعداد تماس‌های پاسخ داده‌شده، تعداد تماس‌های از دست رفته، متوسط زمان مکالمه و حتی میانگین زمان انتظار تماس برای پاسخ داده شدن هم وجود دارد که به این ترتیب می‌توانید  از تماس‌های ورودی در صف گزارش کاملی داشته باشید.

5) گزارش عملکرد اپراتور در صف

یکی از گزارش‌های جذاب و جالب ماژول گزارش‌ گیری تماس راویستک که شما می‌توانید از آن بهره ببرید گزارش عملکرد هر اپراتور در صف‌های تماس است. یکی از قابلیت‌های مهم سیستم تلفنی ویپ، امکان ورود و خروج هر داخلی از صف تماسی است که در آن صف تعریف شده است، در موارد بسیاری مانند زمان ناهار، استراحت، زمان مرخصی و… ممکن است نیاز باشد یک داخلی از صف خارج شود زیرا اپراتور پاسخ‌دهنده آن داخلی حضور ندارد تا بتواند تماسی را پاسخ دهد، این ورود و خروج داخلی می‌تواند هم توسط خود اپراتور و هم توسط سوپروایزر کال‌سنتر انجام شود. این گزارش به شما این امکان را می‌دهد تا گزارشات تماس هر داخلی در صف تماس به همراه زمان‌های ورود و خروج داخلی از صف را ببینید و از آن استفاده کنید.

ماژول نظرسنجی تلفنی​

نیاز به مشاوره دارید؟

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت و خرید ماژول گزارش‌گیری راویستک این فرم را پر کنید. همین امروز با شما تماس می‌گیریم!