ماژول گزارش‌ گیری تماس​

در این ماژول به محض برقراری تماس با اپراتور ، پیامی برای تماس گیرنده با موضوع اعلام کد اپراتور پخش میشود. بدینصورت که به محض پاسخگوئی اپراتور، پیامی حاوی نام اپراتور یا کد اپراتوربرای تماس گیرنده پخش می شود.این قابلیت این امکان را به تماس گیرنده می دهد تا بداند با چه شخصی یا اپراتوری در حال مکالمه می باشد و همچنین امکان پیگیری تماس یا نیاز خود را به آسانی از همان اپراتور در تماس های بعدی داشته باشد.

 بنابراین اگر قابلیت اطمینان و اعتماد مشتریان در حین تماس، از اولویت های شما و کسب و کارتان است تنها با راه اندازی ماژول اعلام کد اپراتور می توانید به این مهم دست یابید.

ماژول اعلام کد اپراتور به راحتی به سیتم تلفنی شما اضافه شده و نیاز به برنامه نویسی یا ارتقا سیستم تلفنی توسط شما ندارد و فقط با نصب این ماژول، می توانید از این امکان استفاده کنید.

امکانات ماژول گزارش پیشرفته تماس
این ماژول چند گزارش مختلف را با جزئیات کامل در اختیار شما قرار می‌دهد.

1

گزارش ریز تماس

در این قسمت گزارش کلیه تماس‌هاس ورودی، خروجی و داخلی به داخلی نمایش داده می‌شود، ضمنا تمامی مکالمات ضبط شده هم بر اساس تاریخ و زمان و کلیه جزئیات در اختیار شما است.

2

گزارش تماس‌های ورودی

همان طور که از نام این گزارش مشخص است، در این قسمت کلیه تماس‌های ورودی به سیستم تلفنی با قابلیت فیلتر و جستجو بر اساس پارامترهای آن در دسترس شما می‌باشد.

3

گزارش تماس‌های داخلی به داخلی

با این گزارش شما می‌توانید کلیه تماس‌های داخلی به داخلی که در مجموعه برقرار شده هم ببینید.

4

گزارش صف تماس

ماژول گزارش‌ گیری تماس راویستک یکی از گزارشات پرکاربرد سیستم را در اختیار شما قرار می‌دهد. با توجه به اهمیت صف‌های تماس در خیلی از مجموعه‌ها، با داشتن همچین گزارش کاملی از تماس هایی که در صف وارد شدند، می‌توان مشاهده نمود که چه میزان از تماس‌های ورودی وارد صف‌های تماس شدند و به‌طور کلی چه تماس‌هایی در صف پاسخ‌ داده‌شده یا بی‌پاسخ ماندند. در این گزارش تمامی آیتم‌های مهم تماس در صف ماندد شماره صف، تعداد تماس‌های پاسخ داده‌شده، تعداد تماس‌های از دست رفته، متوسط زمان مکالمه و حتی میانگین زمان انتظار تماس برای پاسخ داده شدن هم وجود دارد که به این ترتیب می‌توانید از تماس‌های ورودی در صف گزارش کاملی داشته باشید.

5

گزارش عملکرد اپراتور در صف

یکی از گزارش‌های جذاب و جالب ماژول گزارش‌ گیری تماس راویستک که شما می‌توانید از آن بهره ببرید گزارش عملکرد هر اپراتور در صف‌های تماس است. یکی از قابلیت‌های مهم سیستم تلفنی ویپ، امکان ورود و خروج هر داخلی از صف تماسی است که در آن صف تعریف شده است، در موارد بسیاری مانند زمان ناهار، استراحت، زمان مرخصی و… ممکن است نیاز باشد یک داخلی از صف خارج شود زیرا اپراتور پاسخ‌دهنده آن داخلی حضور ندارد تا بتواند تماسی را پاسخ دهد، این ورود و خروج داخلی می‌تواند هم توسط خود اپراتور و هم توسط سوپروایزر کال‌سنتر انجام شود. این گزارش به شما این امکان را می‌دهد تا گزارشات تماس هر داخلی در صف تماس به همراه زمان‌های ورود و خروج داخلی از صف را ببینید و از آن استفاده کنید.

نیاز به مشاوره دارید؟

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت و خرید ماژول گزارش‌گیری راویستک این فرم را پر کنید. همین امروز با شما تماس می‌گیریم!