نرم افزار مرکز تماس راویستک

نرم افزار مرکز تماس راویستک به شما کمک می‌کند تا «مدیریت بهتری بر تماس‌های‌تان داشته باشید، عملکرد کارکنان‌تان را کنترل و ارزیابی کنید، هیچ تماسی را از دست ندهید و براساس نیازتان گزارشات دقیق و تفکیک‌شده» بگیرید. این نرم‌افزار یک پوسته حرفه‌ای بر روی سرویس‌های مدیریت تماس کدباز است و می‌توانند امکانات زیادی مثل گزارشات پیشرفته، مدیریت متمرکز چندین سرور از طریق یک پنل، نظرسنجی تلفنی و دفترچه تلفن هوشمند را به امکانات‌ پایه سیستم تلفن تحت‌شبکه اضافه کند. 

درباره ما

چر ا راویستک گزینه مناسبی برای شماست؟

بیش از 15 سال است که در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت داریم. در این 15 سال اتفاقات تلخ‌و‌شیرینی را در زمینه طراحی و اجرای زیرساخت شبکه و فناوری VoIP تجربه کرده‌ایم و درس‌های زیادی از اشتباهات‌مان گرفته‌ایم. حالا در نقطه‌ای با کوله‌باری از تجربه ایستاده‌ایم تا بتوانیم با کمترین خطا بهترین خدمات و راه‌کار را به کسب‌و‌کارها بدهیم.

نرم افزار مرکز تماس راویستک چه امکاناتی دارد؟

مدیریت متمرکز چند سرور

پنل راویستک به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید از طریق یک صفحه تحت‌وب چندین سرور را مدیریت کنید.

گزارشات پیشرفته
گزارشگر نرم افزار مرکز تماس راویستک به شما کمک می‌کند تا از تمام مسیرهای تماس ریز گزارشات را دریافت کیند.

نظرسنجی تلفنی

نظرسنجی تلفنی راویستک چند سطحی است و می‌توانید سوالات تودرتو طراحی و بر روی تماس ورودی، خروجی، داخلی‌‌ها و صف‌ها قرار دهید.

دفترچه تلفن هوشمند

در دفترچه تلفن راویستک علاوه‌بر ثبت شماره تماس؛ می‌توانید امکان ثبت آدرس، تصویر و همچنین امکان یادداشت‌گذاری داشته باشید.

سازگار با CRMها

نرم افزار مرکز تماس راویستک با انواع نرم‌افزارها سازگار است و به‌شکل اختصاصی از CRM دیدار و سپیدز پشتیبانی می‌کند.

امکانات ماژولار

نرم افزار مرکز تماس راویستک ماژولار است و می‌توانید براساس نیازتان حذف یا اضافه کنید. این موضوع در قیمت نهایی تاثیرگذار است.

ماژول پاپ‌آپ تلفنی

ماژول پاپ‌آپ تلفنی به شما کمک می‌کند تا در لحظه تماس ورودی بدانید چه کسی با چه سابقه‌‌ای پشت خط است و به تمام اطلاعات او دسترسی خواهید داشت.

ماژول Click To Call

با استفاده از ماژول Click To Call با یک سرچ ساده در دفترچه تلفن، بدون اینکه برای شماره گرفتن وقت بگذارید؛ صرفا با یک کلیک تماس‌تان برقرار می‌شود.

ماژول گزارش‌گیری تماس

گزارش‌گیر پایه سرویس‌های مدیریت تماس نمی‌توانند جزئیات زیادی به شما نمایش دهند، با این ماژول می‌توانید ریز گزارشات تحلیلی و آماری مرکز تماس‌تان را داشته باشید.

ماژول اعلام کد اپراتور

در این ماژول به محض برقراری تماس با اپراتور ، پیامی برای تماس گیرنده با موضوع اعلام کد اپراتور پخش میشود.

20 دقیقه مشاوره رایگان!

برای اینکه بدانید آیا نرم‌افزار مرکز تماس راویستک مناسب کسب‌و‌کار یا سازمان شما است یا خیر، می‌توانید فرم درخواست مشاوره را پر کنید و «20 دقیقه مشاوره رایگان» از ما هدیه بگیرید.

مدیریت متمرکز سرور‌ها

ممکن است سازمانی با چند شعبه داشته باشید یا سرویس‌دهنده‌ای باشید که «مرکز تلفن ابری» ارائه می‌کنید؛ پنل نرم افزار مرکز تماس راویستک به شما کمک می‌کند تا چندین سرور را از طریق یک پنل مدیریت کنید.

دسترسی آسان

مدیریت یک‌جای سرورها به شما کمک می‌کند تا به‌جای باز کردن چندیل پنل، به‌سادگی فقط از طریق یک پنل به تمام سرورهای‌تان دسترسی داشته باشید.

کاهش هزینه

وقتی شما یک پنل مدیریت داشته باشید و بتوانید همه سرورهای‌تان را از طریق یک پنل مدیریت کنید؛ دیگر نیازی به خرید چند پنل نخواهید داشت. این موضوع باعث کاهش صرفه‌جویی در هزینه‌های‌تان می‌شود.

مدیریت آسان

مدیریت یک‌جای سرورها به شما کمک می‌کند تا به‌جای باز کردن چندیل پنل، به‌سادگی فقط از طریق یک پنل به تمام سرورهای‌تان دسترسی داشته باشید.

دیگران درباره ما چه می‌گویند؟

پیش از این پروژه چندین همکاری رضایت‌بخش دیگر با راویستک داشتیم و همین موضوع باعث همکاری مجدد شد. همراهی خدمات راویستک با فناوری‌های روز دنیا، سرعت پشتیبانی و پاسخ‌گویی بالا و کمک به ارتقای سیستم تلفن از جمله نقاط مثبتی هستند که تمایل‌مان را به ادامه همکاری بیشتر کردند.

سهند رضا‌پور مدیر خدمات پس از فروش بیمکث

سرویس VoIP ما نیاز به امکانات بیشتر داشت؛ به‌همین دلیل همکاری‌مان را با راویستک برای ارتقای سیستم شروع کردیم و هرگونه شخصی‌سازی که نیاز داشتیم در کوتاه‌ترین زمان پیاده‌سازی شد. توزیع تماس خودکار، دسترسی آسان و کامل‌تر به گزارشات از جمله ویژگی‌های اضافه شده به سیستم ما هستند. از خدمات و پشتیبانی سریع راویستک رضایت داریم.

علی کاردگر مدیر انفورماتیک چسب سینا
سوالات متداول

نرم افزار مرکز تماس راویستک ماژولار و لایسنس‌بیس است. قیمت این نرم افزار کالسنتر براساس نیاز شما به ماژول‌ها و تعداد لایسنس مشخص می‌شود.

برای استفاده از نرم افزار کال‌ سنتر ممکن است نیازمند تجهیزاتی مثل تلفن ویپ، هدست، مبدل، سرور و... باشید. تجهیزات براساس نیاز هر سازمان متفاوت است. گاهی به هیچ تجهیزاتی نیاز نیست.

پشتیبانی نرم افزار مرکز تماس از 30 تا 365 روز است که به رایگان به شما تعلق می‌گیرد. مدت زمان دقیق پشتیبانی براساس ماژول‌ها و لایسنس شما متفاوت است.

لایسنس نرم افزار کال سنتر راویستک مادم‌العمر است. درواقع  شما یک‌بار برای همیشه این لایسنس را می‌خرید و فقط امکان نصب روی یک سرور را دارید.

برای خرید نرم افزار مرکز تماس راویستک قدم اول تماس با ما و دریافت مشاوره است. ما وضعیت شبکه، سرویس‌ و نیاز‌های‌تان را بررسی می‌کنیم و براساس نیازتان لایسنس ارائه می‌کنیم.

نیاز به مشاوره دارید؟

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت و خرید نرم افزار مرکز تماس راویستک این فرم را پر کنید. همین امروز با شما تماس می‌گیریم!