ماژول نظرسنجی تلفنی

ماژول نظرسنجی، یکی از مهمترین ماژول‌ها جهت کنترل نحوه پاسخگوئی است، که می‌تواند کمک شایانی نسبت به افزایش رضایمتندی مشتری و افزایش کیفیت پاسخگوئی اپراتورها کند.

این ماژول به‌این‌گونه عمل می‌کند که پس از اتمام تماس‌، اگر تماس از طرف تماس‌گیرنده قطع نشود‌، تماس او به سمت سیستم نظرسنجی هدایت شده و می‌تواند به اپراتور پاسخگو امتیاز 1 تا 5 دهد که در این سیستم 5 به معنای عالی و 1 به معنای ضعیف است.

لازم‌به‌ذکر است نظرسنجی می‌تواند در صف انتظا، در تماس‌های ورودی، مستقیم به داخلی و در تماس‌های خروجی اجرا شود. جهت بهبود این ماژول گزارشات متنوعی در این قسمت گنجانده شده که در زیر به توضیح مختصری از آنها می پردازیم.‌

گزارش‌ها‌ی ماژول نظرسنجی

در این قسمت گزارش کاملی از نظرات ثبت شده نمایش داده میشود.

یکی از مزیت های این ماژول این است که در صورتیکه تماس گیرنده امتیاز کمتر از 3 ( امتیاز 1 یا 2 ) را ثبت کرد ، به سیستم انتقادات و پیشنهادات هدایت شده و مشتری میتواند پیشنهاد و یا شکایت و انتقاد خود را به صورت فایل صوتی ضبط نماید . که در این حالت ، در گزارش قابلیت گوش دادن و یا دانلود پیام ضبط شده وجود دارد.ماژول_ریزگزارشات

در این گزارش تعداد امتیاز ثبت شده برای هر داخلی به همراه میانگین امتیازات داخلی نمایش داده میشود.

در این گزارش تعداد امتیازات ثبت شده برای هر صف به تفکیک ریز امتیازات ( 1 تا 5 ) به همراه میانگین امتیاز هر صف نمایش داده میشود.

در این گزارش امار کلی از تعداد امتیازات ثبت شده به تفکیک امتیاز نمایش داده میشود

نیاز به مشاوره دارید؟

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت و خرید ماژول نظرسنجی تلفنی راویستک این فرم را پر کنید. همین امروز با شما تماس می‌گیریم!